Huh olenpas ollut taas aktiivinen Instagramin puolella! Jos jonkinnäköistä aktiviteettiakin on kyllä viime aikoina ollut, joten ei ihme että kuvamateriaalia on jokseenkin kertynyt;)
//Wow, I’ve been so active on Instagram! I’ve had so much activities lately, so no wonder why I’m spamming on Instagram all the time:) follow me @alexadagmar !
 |
Teatterin herkkulinen lounas! / Delicious lunch at Teatteri |
 |
Uudet lempparit! / My new favorites! |
 |
Viime aikoina käytetyin sormus! Niin kevyt että sitä ei edes huomaa:) Zoe & Morganin valmistama ja Zarrosta tietty! //I’ve used this ring so much lately, it’s made by Zoe & Morgan |
 |
She did it again! |
 |
My heart melted at Chez Dominique! |
 |
Braunilta aivan mahtava lahja! Olen nimittäin vannonut epilaattorin nimeen jo melkein kaksi vuotta, hyyyvin tyytskäri kuluttaja:) / Awesome gift from Braun! I’ve been using an epilator for almost two years now, so this was such a pleasant surprise! |
 |
Matkalla töihin… / On my way to work… |
 |
Palaveri kauniissa Hotel Havenissa / Meeting at the beautiful Hotel Haven |
 |
Vuosipäivän illallinen / Anniversary dinner |
Vau ompa sun selkä nätis kunnossa!
Haha no kiitos:D xx
mikä on tyytskäri?? :O
tyytyväinen:)
xx
Tuo sormus on ihana! Paljon pyydätte siitä Zarrossa? :)
Anna
Mä tykkään siitä kans hurjasti:) 110€ se on kullattua hopeaa.
xx
Mitä kynsilakkaa toi hopea glitterinen on? :) Oon ettinyt just tollasta enkä meinaa löytää mistään oikeanlaista!
H&M saa, 3,90€! :)
xx
Tyttö sä oot tikissä! Hienosti erottuu lihakset, varmasti kova työ ollut :)
Haha voi kiitos ihana!:) Noo monessa kohtaa on vielä parannettavaa, tosin naisellisen muodokkuuden haluan kuitenkin säilyttää;) Urheilu on ihanaa! xx
Moii!:)<3 Mä RAKASTAN sun blogia, sun tukka, sun huoneisto,sun tyyli ,ja SUT!<3
Ainiin pystytkö kertomaan linda juholan blogii:) (en löydä:(<3)
Hahha ihana :D Kiitos! Lindan blogi nykyään on psilovefashion.cosmopolitan.fi :) xx
Hei Alexa! Mun on pakko kehua sun blogia ja tyyliä, olet tosi tosi staili:) Olen sua varmaan melkein 10 vuotta vanhempi mutta tykkään tavastasi yhdistellä rohkeasti eri juttuja, siihen pyrin itsekin. Jotenkin kammoksuttaa, että itselläkin pitäisi taipua siihen normaaliin 30 something -tyyliin, missä converset on kauhistus:D
Mielestäni on tosiaan ihanaaa, että ihmiset pukeutuvat miten tykkäävät muista välittämättä, ja sen takia sun ei kannata tästä seuraavasta kommentistani edes välittää, mutta mun on pakko sanoa: noi sun lippikset on _ihan_kamalia_!
Voi kiitos ihanainen!:) Haha mun äiti on kans nauranut kippurassa ja haukkunut noi lippikset, mutta siihen tavallaan pyrinkin! Haluan että tyylini myös herättää tunteita, mieluummin olen sekametelisoppa kun sellanen tasainen ja tylsä;)
xx
Jos saisit vaihtaa jonkun piirteen itsessäsi niin mikä se olisi? En tiedä mistä kysymys tuli mieleen :)) -a
Haluaisin olla pitkäjänteisempi ja rauhallisempi:) xx
I used to have a braun silk epil while in europe abd loved it a lot! Do you still like it?
Yes! I’ve been using it a lot lately:)
xx