
Kiitos ihanien yhteistyökumppaneiteni, saan aina ajoittain tarjota teille arvontoja ja pieniä helpotuksia arjen ostoksiin. Nyt olisi tarjolla -15% alekoodi Spartoolle
, jonka voit hyödyntää aina vuoden loppuun saakka! Alennuksen saat koodilla ALEXADAGMAR, mikäli ostoksesi ylittää sadan euron kynnyksen. Onkos siellä päin jotain kenkähaaveita? :)
![]() |
Source Weheartit |
Kannattaa toki pitää mielessä myös se marraskuun ajan voimassa oleva -20% (NVSPT2) koodi yli sadanviidenkymmenen euron ostoksiin, jos tosiaan sen verran ostoksia tulee :)
Tosi Spessua ko monella muullakin bloggaajalla on sama ale koodi jaossa :D
Ei muilla bloggaajilla voi olla ALEXADAGMAR alekoodia hahah;)
xx
Rakastan valokuvia, rakastan tyyliäsi;) Rakastan tyyliä tyttöystävä kuin Périne :D
Aww kiitos:) xx
Hei sinä näytät kauniilta alexa;) Olen suuri fani valokuvia, minulla on nopea kysymys: Kaverisi Marianna ovat toinen nimi on perine? x) (vain ei lisätietoja)
Kiitos :) Anteeksi en ollenkaan ymmärrä mitä tarkoitat… Sorry, but I don’t understand you at all:/
xx
google translatorii salee käyttäny XD
Hihi juu näin veikkaan kanssa:) Harmi etten ymmärtänyt mitään :( xx
Se vaan että koodisi ei toimi, koetin äsken tilata! :o
Soitin sinne, niin siellä on joku tekninen häikkä! Tässä väliaikanen koodi, jonka voit käyttää heti NVSPT15, toimii samalla lailla kun toi alexadagmar eli yli 100€ ostoksista 15%. Sori vaiva ja kiitos että ilmoitit, niin vika saadaan korjattua :)
xx
Kiitos,
nyt on tilattu, täysin tarpeettomia kenkiä kolmet, kymmenien muiden jatkoksi…
t. Shoeholic ;)))
Mukavaa talvea! :)
Haha oikee asenne ;)
xx
yes sorry for my bad Finnish :$ , I just wanted to know if perine was the second name of marianna because i met a marianna :)
Hei Alexa!olen ensi kertaa tilaamassa brandokselta..kirjoitetaanko alekoodi Lahjakortti-koodin kohdalle, järjestelmä ei ainakaan hyväksy sitä?
Kyse ei ole Brandoksesta, vaan Spartoo.fi:sta :)
xx
Heheh..pahoittelut, täytyisi varmaankin klikkailla itseni kenkäkaupan sijasta silmälasiostoksille..:D
Ei mitään:D Et oo eka, joka on tullut kysymään samaa!
xx
nonni nyt on tilattu uggit! :) mä luulin että toi eka koodi ei olis toiminu niin laitoin ton toisen ni nyt tuli sit vaa -15% alennusta ku olisinki saanu sen -20% :D
No voi hitsi :/ Joo siis toi mun koodi on yli 100€ (esim. just Hunter) ja NVSPT2 on taas yli 150€ ostoksiin (esim. just ugg) :) Mut hyvä et jonkinlaista helpotusta tuli!
xx
tai siis mulla meni noi koodit ihan sekasin..
hehe niimpä, onneks nyt tuli ees jonkinlaista allennusta :) oishan se ollu kiva saada se -20% allennus!