Vitsit oon niin tyytyväinen että kuvasin tän videon! Päätin muutama päivä ennen hääreissuun lähtöä ihan omaksi ilokseni kuvata pienen vlogin ja tästä jää kyllä itsellekin niin kiva muisto. Video on perinteinen my day, mutta häähumulla höystettynä. Tässä pääsette näkemään mun molempia mekkoja ja myös kenkiä vähän paremmin. Toivottavasti tykkäätte!
Muuten häälomailu jatkuu täällä Italiassa. Mun Instagramista @alexadagmar voi seurailla lomatunnelmia! ❤️
Mielettömän upea häämekko ja samoin kakkosmekko <3 <3 <3
Kiitos ihana! Mä ihastuin niihin myös 😍❤️ xx
Voi apua mä ihan liikutuin kun tuli jotenkin niin hyvä fiilis tästä sun videosta! :D <3 Niin kaunis morsian ja niin kauniit mekot ja kengät! :') Oot aivan ihana pus! :*
Voi ihana olet, kiitos! ❤️ xx
Paljon Onnea teille! Mieletön mekko ja ihanat kengät <3
Kiitos ihana! 😍❤️ xx
Ihana, kun jaoit tämän videon meille. Molemmat mekot olivat upeita, mutta häämekkosi oli kyllä aivan ihana. Onnea ja mahtavaa häämatkan jatkoa!
Kiitos ihana! 😘 xx
Ihana video! 💕 Oon menossa naimisiin vuoden päästä kesällä ja tää ei ainakaan vähentänyt kiinnostusta mekon teettämiseen! Sun puku on kyllä unelma.
Se oli kyllä ihan unelma! 😍🙏 Hei nauti ihanasta ajasta! xx
Aivan ihana rento ja onnellisuutta huokuva video!! Ja nuo mekot! 😍
Voi kiitos! 😍🙏
Voi että! Olit uskomattoman kaunis morsian, puku on todella persoonallisen kaunis ja kantajansa näköinen! Ihailin myös kovasti hääkuvianne, todella idyllisen oloinen hääpaikka tuo Italia. Itseäni ja poikaystäväänikin kovasti kiinnostaisi mennä ulkomailla naimisiin. Kysyisinkin siis juridisesta näkökulmasta, että oliko vihkiminen helppo järjestää ulkomailla? Tuliko teillä vihkijä/pappi Suomesta? Vielä kerran, valtavasti onnea! <3
Kiitos kovasti! 😍 Oli kyllä ihan huikea päätös pitää häät siellä, koko viikonloppu oli ihan maaginen. 🙏 Me käytiin ennen Italiaan lähtöä maistraatissa ja meillä oli sitten vain muodollinen seremonia siellä. Teen varmasti jossain vaiheessa “destination wedding tips & tricks” -postauksen 😘 xx
“Tidii!”
Aivan superupeat puvut, kummatkin!
Ja tietty noi samiskengät ovat piste iin päälle.
Ps. Moni varmaan miettii paljonko maksaa teettää hääpuku ja juhlamekko suht tunetulla suunnittelijalla – ajattelitko kertoa?
Kiitos! 😍 Katsotaan jos mä jossain vaiheessa avaan kustannuksia tarkemmin! Ja hei ne kengät oli mukavimmat ikinä, Manolo on mun uusi suosikki! 🙏 xx
Wau miten upea hääpuku! 😍 Niin kaunis morsian! Onnea vielä teille ❤️
Kiitos ihana! ❤️ xx
Onnea tuoreelle hääparille! Aivan älyttömän kaunis mekko! Pakko kysyä, mitkä noi sun aurinkolasit on? Muistelin että vois olla Kate Spadet, oonko väärässä?
Noi on sellasen kun Illesteva! 😍 xx
Aivan superkaunis mekko! <3
http://www.saarapyykko.com
Kiitos! 😍 xx
Ihan pukkas hääkuukmetta itselle tätä katsoessa! Upea upea mekko ja kengät ja morsian! Onnea! <3
Voi ihana, kiitos! 😍🙏 xx
Hei vähän random kysymys, mutta onko sun Hangiseilla yksi vai kaksi dust bagia? Harkitsen second hand Hingisien ostamista ja niissä on yksi dust bag. Kuitenkin monessa unboxing videossa niitä näyttää olevan kaksi ja mietin, että onko syytä epäillä tämän ko. second hand parin aitoutta kun dust bageja on vain yksi. Kiitos jos jaksat vastata ja aivan ihana häälook sulla❤️
Joo mulla on myös kahdet! Ja kiitos ❤️ xx