
Täytyy sanoa että on tosi mukavaa tehdä Cosmopolitanille duunia. Saan tavata mitä upeimpia ihmisiä, ja jokainen duunikeikka on erilainen. Mun palsta on mun mielestä todella mielenkiintoinen, vaikka itse sanonkin! Joka kuukausi käyn kuokkimassa jonkun mielenkiintoisen ihmisen kotona, ja taltioin parhaat palat lehteen.
Lauantaina kuvattiin maaliskuun numeroa, ja tällä neidillä oli niin upea kämppä että olin kuvauksien jälkeen inspiraatiota pullollaan. Eipä ollut muuten tyypin garderobissakaan valitettavaa, heh! Tässä siis muutamia kuvia tulevasta numerosta, joka ilmestyy kauppoihin 26.02. :)
I need to say that it’s pretty amazing to work for Cosmopolitan Magazine. I get to meet a lot of interesting people and every work gig is different. On Saturday we shot some interior pictures for the March issue, here is a little sneak peek for you guys!





Woaaah!! This looks like a mini heaven :D
http://lartoffashion.blogspot.com
Gosh… It definitely was :D xx
onpas siinä kaunis villakoira :) eikä noissa asusteissakaan mitään vikaa ole ;)
No älä muuta sano!;) xx
Kuulostaa tosi mielenkiintoiselta! Täällä pohdiskelen että kuka mahtaa olla kyseessä :D täytyy varmaan ton palstan takia vaan ostaa lehti :D
Haha noni todellakin!;) xx
Vau miten ihanalta näyttää! Tota palstaa on varmaan todellakin kiva tehdä!
On todellakin, tosi kivaa!:) xx
Wel, you northern girls have amazing taste :) btw, don´t you know where I could get such mirror nightstand? I really really long for it! And omg a role of interior designer would suit you bloody good O:-)
Haha thanks:) Well I think that it’s bought from S.A.L.I :) xx
Sellasta palautetta täältä päin, että ainaki mun oli käsittämättömän vaikee saada selvää tosta kaunofontista :/ mutta upeita kuvia kerrassaan!
No se on tavallaan just se ideakin! Ei siitä tarvitse saada selvää :D Mun taiteellinen näkemys haha… xx
Tosi kaunis ja inspiroiva koti! Kuten sullakin! :)
No todella on!:) Kiitos:) xx
Siis wow! Upean näköistä, ostan ehdottomasti lehden ;)
http://hannamanjang.com
No eikö vaan! Hihi kiva juttu ;) xx
No joku hemmetin rikas muija kai tuolla asuu :D mut ketäpä kiinnostais jonku keravalaislähiön kämppää katella cosmon sivuilta.. varmasti mahtavaa duunia saat tehdä :)
moi :) sun blogi on aivan ihana ja tosi inspiroiva! mun kysymys ei nyt liity aiheeseen mitenkään, mut mitä syöt yleensä iltapalaks salin jälkeen?
Voi kiitos hurjasti :) Yleensä syön illallisen vasta salin jälkeen (ellen siis mene tosi myöhään) ja no itse asiassa tossa vieressä mun lautasella nököttää annos jossa on kanaa, kesäkurpitsaa, pinaattia ja raejuustoa :) Sit syön viel iltapalan vähän myöhemmin, yleensä ehrmannin rahkajogurttia (luonnonjogurttia ja maitorahkaa sekotettuna) ja siihen isken esim. marjoja tai pähkinöitä :) xx
Oi ! noi nallletyynyt on ihan supersöpöt ! ja voisin noi laukut napata omaan kaappiini kiitos ! :D
http://juuustloooveeeit.blogspot.fi