
Törmäsin tähän mainioon paitaan Asosilla jokunen viikko sitten ja olihan se tietysti hankittava! Paita on amerikkalaisen Reasonin valmistama, jonka valikoimasta löytyy kuorallinen mielettömiä printtipaitoja. Täältä pääset Reasonin valikoimaan.
// I bumped into this Reason’s shirt a few weeks ago at Asos and I bought it right away. It looks so cool! Reason has plenty of other print shirts too, you can check them out here!
Itse olin yllättynyt paidan tyköistuvuudesta, tosin ihan mukavaa vaihtelua väljien rinnalle. :)
Ain’t Laurent -paidan löydät täältä!
Ain’t Laurent -paidan löydät täältä!
Aivan ihana, ihan täydellinen printtipaita!! ♥
Hihi no eikö;)
xx
Hieno! En ole vieläkään päässyt jotenkaan kyseisen asian yli ja viimeksi eilen illalla taas mietin sitä, että “miten ne saattoi tehdä sen”. :D
Hahaha :D
xx
Oot niin kaunis ja tyylikäs tapaus!! Yks lemppariblogeista on kyllä tää siun blogi!
Ihana, kiitos kovasti:)
xx
Voi Alexa! Ei liity postaukseen mitenkään mutta oot ihan äärettömän kaunis! Varsinkin toi kuva, mikä on sulla tossa ”esittelyssä” että kuka blogia pitää siinä siis lukee Alexa ja sun kuva ja siinä alhaalla lukee Fashion ja lifestyle blogi :D! Se on ihan jumalatar<3 ja NOI SUN HIUKSET<3 oon niin kateellinen niille! Kuinka saatkaan niistä noin kauniit aina !!!
Hihi ihana voi kiitos kovasti ihanista sanoistasi! :) Heh siinä kuvassa tosiaan apunani on ollut meikkaaja ja kampaaja, mutta olin itse kyllä todella tyytyväinen lookiin:)
xx
maksoit tosta 50euroa? :s miks ihmeessä :D
Ghaha, asennetta :D
Kyllä ;)
xx
Ihan törkeen siisti paita. :D Mäki haluun!
Haha I know :D
xx
Totta joka sana vieläpä!
Tuo on kyllä hauska paita, naulan kantaan!
Hi Alexa,
Im thinking about getting this TShirt through Asos but still doubting which size should I get. Could you please help me by telling which size are you wearing in this one and if it fits true to size? Did you get the male or the female version?
Much appreciated and by the way, love your blog :-) Great work you are doing here. Greetings,
—Nat.
Thanks darling! I’d say that the sizes are probably smaller than an average size and the model is slim fit. :)
xx
May I ask which size are you wearing? Thanks for the info, Hun :-)
xx
Small:)
xx